Nikola Kassl

Regionální koordinátorka výzkumného projektu, ekologická zemědělkyně

Nikola Indrová. Tak ji tedy najdete napsanou na kandidátce, ale během prázdnin se stačila vdát za svého dlouholetého partnera a tak v občance již má uvedeno Nikola Kassl.

Nikola vystudovala obor sociální a kulturní antropologie na Západočeské univerzitě v Plzni. V průběhu studia se specializovala zejména na problematiku kolektivní identity v oblasti vzdělávání a venkova. Během studií byla členkou týmu, který prováděl terénní výzkum sociálního napětí v lokalitě Litvínov-Janov, a v roce 2012 pak byla zakládající členkou hnutí Za svobodné vysoké školy v Plzni.

Po absolvování univerzity pracovala ve valečské neziskové organizaci Tranquillite. Zároveň pracovala v projektu NPÚ - Památky nás baví, v rámci kterého byly tvořeny vzdělávací programy pro široké spektrum návštěvníků památkových objektů v ČR, a který v r.2017 získal ocenění Europa Nostra. Krátkodobě také pracovala jako dluhová poradkyně v Člověku v tísni.

V současnosti je podnikatelkou v zemědělství a regionální koordinátorkou výzkumného projektu. Se svým partnerem v ekologickém režimu chovají ovce a kozy, se zaměřením na péči o kulturní krajinu a produkci masa.

Zajímá se o problematiku vzdělávání, ekologie, lidských práv, spotřeby a osobního rozvoje. Má ráda filosofii, umění a hudbu, které se vymykají škatulkám. Hlavu si čistí čtením nebo prací na zahradě a se svým manželem společnou výchovou dvou synů.

Nikola_Indrova

Pirátská strana


Lidé

Bohdan Vaněk
Bohdan Vaněk Zastupitel Karlových Varů
Karel Špecián
Karel Špecián Mediální manažer KS Karlovarský kraj
Vítězslav Adamec
Vítězslav Adamec Předseda Krajského sdružení
Poznejte celý náš tým