Moje místo - Tuhnice

Moje místo - Tuhnice

Velmi rád zajedu na mnoho atraktivních míst v naší republice a Karlovarský kraj je takovými přímo poset. Ale nejoblíbenější je to, kde mám svou rodinu, přátele a uklidňující perličky každodenního života.

Tím místem jsou pro mne posledních téměř 30 let Tuhnice, karlovarská čtvrť obytného charakteru, kde máte vše nadosah. Spoustu zeleně, les s houbami za domem, meandrující řeku s jezem nadohled, sportovní areály i dobré hospody.

Mám rád zvuk města prostoupeného zelení, kdy slyšíte pokřikování dětí, štěbetání ptactva, průjezd vlaku a pak zase jen šustění listí ve větru. Slyšíte, že svět kolem Vás žije a bude žít. A pokud najdete aktivní přátele a kamarády, třeba takové jako jsou u Pirátů, ve spolku O co jim jde?! či Žijeme Tuhnice, tak víte, že to jedno z nejlepších míst na světě máte.

Pepa

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Kreativita mění svět i náš kraj?
15.06.2021

Kreativita mění svět i náš kraj?

V rámci Operačního programu Spravedlivé transformace byl po schválení Rady Karlovarského kraje zařazen i krajský strategický projekt, který se zaměří na rozvoj kulturních a kreativních odvětví (KKO). Cílem projektu je nastartovat transformační změny v celém...

Živá kultura za časů pandemie
08.06.2021

Živá kultura za časů pandemie

Umělecká sféra zažila v uplynulém roce nebývalou existenční krizi. Z koncertních síní a hudebních klubů velkou část roku nezněly tóny hlasů a nástrojů, z divadelních sálů nebyl slyšet smích či pláč, taktéž kina a galerie...

  Piráti a Starostové
 

CHCI VĚDĚT VÍCE