Moje místo - Tuhnice

Moje místo - Tuhnice

Velmi rád zajedu na mnoho atraktivních míst v naší republice a Karlovarský kraj je takovými přímo poset. Ale nejoblíbenější je to, kde mám svou rodinu, přátele a uklidňující perličky každodenního života.

Tím místem jsou pro mne posledních téměř 30 let Tuhnice, karlovarská čtvrť obytného charakteru, kde máte vše nadosah. Spoustu zeleně, les s houbami za domem, meandrující řeku s jezem nadohled, sportovní areály i dobré hospody.

Mám rád zvuk města prostoupeného zelení, kdy slyšíte pokřikování dětí, štěbetání ptactva, průjezd vlaku a pak zase jen šustění listí ve větru. Slyšíte, že svět kolem Vás žije a bude žít. A pokud najdete aktivní přátele a kamarády, třeba takové jako jsou u Pirátů, ve spolku O co jim jde?! či Žijeme Tuhnice, tak víte, že to jedno z nejlepších míst na světě máte.

Pepa

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Slam poetry otevřela diskuzi se studenty
13.11.2021

Slam poetry otevřela diskuzi se studenty

Není žádným tajemstvím, že se náš kraj potýká s velmi negativním demografickým vývojem, způsobeným odchodem mladé generace. Zároveň nás dlouhodobě trápí i nepříznivé vzdělanostní složení obyvatel. V rámci transformace regionu je právě ta společenská po...

Mizerná mládež
18.10.2021

Mizerná mládež

„Naše mládež miluje přepych, má špatné mravy, opovrhuje autoritou, nerespektuje starší.“ Leckdo určitě bude kývat nad tímto citátem hlavou. Že jsou ti mladí strašní a že za nás by se různé nepřístojnosti neděly. Ovšem vězte,...