Moje místo - Tuhnice

Moje místo - Tuhnice

Velmi rád zajedu na mnoho atraktivních míst v naší republice a Karlovarský kraj je takovými přímo poset. Ale nejoblíbenější je to, kde mám svou rodinu, přátele a uklidňující perličky každodenního života.

Tím místem jsou pro mne posledních téměř 30 let Tuhnice, karlovarská čtvrť obytného charakteru, kde máte vše nadosah. Spoustu zeleně, les s houbami za domem, meandrující řeku s jezem nadohled, sportovní areály i dobré hospody.

Mám rád zvuk města prostoupeného zelení, kdy slyšíte pokřikování dětí, štěbetání ptactva, průjezd vlaku a pak zase jen šustění listí ve větru. Slyšíte, že svět kolem Vás žije a bude žít. A pokud najdete aktivní přátele a kamarády, třeba takové jako jsou u Pirátů, ve spolku O co jim jde?! či Žijeme Tuhnice, tak víte, že to jedno z nejlepších míst na světě máte.

{% asset 'https://a.pirati.cz/karlovarsky/img/posts/Josef_Janu_2020.jpg' magick:gravity='north' alt='Pepa'%}

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Transformace Karlovarského kraje – Beton, nebo Nápady?

Transformace Karlovarského kraje – Beton, nebo Nápady?

V současné době finišují v Karlovarském kraji přípravy projektů, jejichž realizace bude podpořena z tzv. Operačního programu Spravedlivá transformace – programu zaměřeného na řešení dopadů odklonu od uhlí v nejvíce zasažených regionech – Karlovarském, Moravskoslezském a Ústeckém kraji (tzv. uhelné regiony). Pro Karlovarský kraj bylo v tomto programu vyčleněno celkem 6,3 miliardy Korun.

Poohlédnutí za letošním 17. listopadem

Poohlédnutí za letošním 17. listopadem

Letošní Den studentstva a Den boje za svobodu z let 1939 a 1989 jsem se vydala prožít v Praze, stejně tak jako další tisíce lidí, kteří si na Národní třídě či Albertově a později i na Václavském náměstí na Koncertě pro budoucnost připomněli, co pro společnost a i pro ně osobně připomínka událostí 17. listopadu znamená.

Piráti v Karlovarském kraji znají své kandidáty do krajských voleb. Věří si na 15 %

Piráti v Karlovarském kraji znají své kandidáty do krajských voleb. Věří si na 15 %

Karlovy Vary, 14. listopadu 2023 – Karlovarští Piráti rozhodli o čelních kandidátech pro nadcházející krajské volby. Jsou mezi nimi zastupitelé a radní Karlovarského kraje, zastupitelé z Mariánských Lázní, Sokolova i Lokte, kteří pokrývají řadu důležitých krajských témat: cestovní ruch, školství, lázeňství, životní prostředí, kulturu, sociální péči, ekonomii či dopravu.